DEMO VERZE - nic zde neobjednávejte !!!

 

SALENATÉKA, pivotéka & vinotéka, Letovice, Boskovice, Blansko PO - SO   9 - 19 hodin.

debatuj zde

čepování

21.04.2022 - 20.39 - Vladimír Malý
Dobrý den, chci se zeptat, zda plánujete rozšíření prodeje o čepování piva do PET lahví. Děkuji.

Dotaz

01.12.2023 - 16.50 - Miroslav Reichl
Dobrý den. Slyšel jsem, že se prodejna v Letovicích přestěhovala na jinou adresu. Pokud je to pravda, prosím kam? Děkuji moc za odpověď Reichl ????

Jadrníček

29.11.2021 - 14.32 - Pavel
Dobrý den, chci se zeptat, zda plánujete rozšíření sortimentu o piva z pivovaru Jadrníček?Děkuji

Kanec

30.01.2020 - 19.33 - Wemenex
Kanec 13 za studena chmeleny... proc neni v provozovne Blansko?

registrace

02.12.2019 - 16.04 - Bohuslav Klečka
Dobrý den.Nikde sem neviděl ikonu registrace,kde se prosim registruju?Děkuji

Datum výroby

05.11.2019 - 20.29 - Honza
Dobrý den, kde zjistím na lahvovém pivu datum výroby? Děkuji za info

Díky!

05.11.2017 - 20.32 - Michal
Dobrý den, rád bych poděkoval za existenci takovéto prodejny a milou a velmi ochotnou obsluhu! Z Vašeho širokého sortimentu si vždy vyberu (když jedu okolo) akorát mne mrzí, že na dobroty z pivovaru Malešov jsem nikdy nenarazil. Děkuji za to, že takový obchůdek zde je a ať se Vám daří! Už se těším, až zase pojedu okolo... :-)

objednání sudu

31.08.2017 - 12.12 - Adéla Z.
Dobrý den, apeluji na systém objednání sudů. Nestalo se poprvé, že po objednání na konkrétní den sud k vyzvednutí nebyl, což je při pořádání akce na určité datum určitého času dost problém. Paní prodávající mi následně sdělila, že si pro něj můžu zajet do Letovic nebo počkat, až mi jej pan vedoucí bůhvíkdy přiveze. Chápu, že stát se může, nebylo to ale poprvé, což značně snižuje vaši spolehlivost.

Pochvala

11.07.2017 - 19.27 - Martin
Zdravím... Byl jsem ve vašem okolí na dovolene a došlo pivo tak jsem navštívil vás obchod a musím říct že super byl jsem nadšený z vašeho sortimentu a cen a hlavne z obsluhy.moc sympatická menší blondýnka usměvavá ochotná poradit prostě super !!!můžou vám ji závidět v širokém okoli!!pokud si to přečte šéf či šéfka tak vám chci říct že vám takovou obsluhu závidim !!klobouk dolů Mějte se a ať se vám daří !!!

Obnovení pivovaru Jarošov

08.02.2017 - 18.29 - Vít Kuklínek
Objeví se Jarošovské pivo ve vaší nabídce? https://www.novinky.cz/ekonomika/428812-leta-tam-stal-stat-bude-dal-jarosovsky-pivovar-zase-vari-pivo.html

JAROŠOV

19.02.2017 - 10.20 - jirka
Dobrý den, v tuto chvíli se to nedá říci. Jedná se o jeden z dalších minipivovarů. S původním pivovarem Jarošov však nemá nic společného. Vše je pouze o tom, jak pivo dopravit.

pivotéka v Blansku

15.01.2017 - 19.54 - Spokojený zákazník
Zdravím, chodím do blanenské pivotéky a jsem velmi spokojen s nabídkou piv i dalšího sortimentu. S prodávajícím (možná to byl pan majitel) jsme několikrát pěkně pokecali o pivkách a mladá holčina, která tam byla při posledních dvou nákupech, je milá, příjemná a ochotná. Díky za otevření pivotéky v Blansku :)

poděkování

19.02.2017 - 10.21 - jirka
Děkujeme za pochvalu. Snad ten důvod nás chválit vydrží i nadále.

Obsluha v Boskovicích

24.10.2016 - 14.55 - Adéla Z.
Dobrý den, v prvé řadě bych ráda vyjádřila své sympatie vašemu sortimentu a existenci pivotéky vůbec. Jedna moje výtka by směřovala k nemožnosti platit kartou. Při nákupech u vás mnohdy létají nemalé částky, které u sebe v hotovosti člověk často nemá. Dále bych se ráda vyjádřila k obsluze boskovické prodejny, kdy vulgarita toho, jak prodávající vypadá, je ten menší problém. S nezájmem a neochotou se u této starší černovlasé paní setkávám téměř pravidelně. Při mé poslední návštěvě mi bylo dosti úsečně sděleno, že 50l sud můžu objednat nejdříve týden předem (má objednávka byla dva týdny dopředu) a pivo z Koutů že nelze objednat, že se jedná o malý pivovar. Podotýkám, že Koutské máte v nabídce E-shopu, byť ne skladem, trochu snahy bych tedy z její strany očekávala. Volala jsem tedy do Letovic, kde si moji objednávku zapsali bez problémů i ty dva týdny předem s tím, že pokud by byl nějaký problém s dodáním piva, vybereme spolu něco jiného . Úplně jiný přístup! Jak jste se vyjádřili k jedné z předchozích stížností, nelze se zavděčit lidem všem, ale myslím, že slušnost, ochota, přehled o prodávaném zboží a znalost práce s kasou by měly být základními vlastnostmi každého prodávajícího. Pěkný den přeji. A.Z.

KOUTY a CHOVÁNÍ

27.10.2016 - 14.24 - Jirka
Dobrý den, za odpovědí naší paní prodavačky se omlouvám. Kouty a spousta sudových piv není opravdu problém. Vzhledem, že připomínky k chování již nejsou ojedinělé, budeme je řešit i jinak než domluvou. A udělám maximum, aby se chování zlepšilo. Budeme rádi, když nám i přesto zachováte přízeň.

prodavačka v Boskovicích

24.10.2016 - 13.20 - Pavel
Jak vidno, problém s paní černou prodavačkou (já ji nazývám tedy jinak)v Bce nemám jen já a moji kamarádi. Její arogance a neslušnost je katastrofální. Neskutečně okrádá, jelikož naprosto neumí počítat. Dokonce neumí ani spočítat počet lahví v base. Tvrzení, že basa Poličky stojí opět 100,- a máme si vzít jinou. Samozřejmě to není pravda, stojí totiž stále 120,- takže 20,- pryč. Další zkušenost, s kamarádem jsme brali pivo na svatbu. Kupovali jsme dva druhy Rohozce. Při placení nám naúčtovala o 2 zálohy víc. Prý, že je ale neumí z platby odebrat. Pak volala do Letovic, Ti jí po telefonu říkali jak na to. A tato chytrá paní mačkala tlačítko + místo -. Takže jsme se dostali až na částku dosahující skoro 12 000,- jí to však nebylo naprosto divné a skoro po nás tyto peníze chtěla. Absolutně jsme jí nemohli nic vysvětlit. Pak nám řekla, že to musí vyřešit šéf, ale že jí ty piva máme zaplatit. My jsme chtěli nějaký doklad. Na to po nás hodila 5 propisovacích paragonů, že si tam máme napsat co chceme. S touhle paní jsou problémy neustále. Kdežto v Letovicích je to jiná písnička, tam jsem se vším naprosto spokojen. Občas však musím nakupovat v Bce a zde vždy moje nervy trpí. Opravdu kazí dobré jméno vašich pivoték. Při příští špatné zkušenosti už budu volat přímo panu šéfovi na místě...

k Boskovicím

24.10.2016 - 08.34 - David
Léta jsme zákazníky vaší Pivotéky, Pivoték.. Ještě když jste byli ve Svitávce, jsme se stavovali. Co se ale v Boskovicích za pultem objevila ona "výrazná" paní, snažíme se této prodejně vyhnout. O vzhled by ani nešlo, s tím ať se každý popere sám:), ale její neprofesionálnost je neomluvitelná. Nebudu se rozepisovat, víceméně bylo již hodně řečeno. Jen krátký příběh z minulého týdne: Dobrý den. (paní se na mě ani nepodívá a maluje si to, čemu už se řasy říkat ani nedá) DOBRÝ DEN! (paní: prosím..) Jaké máte pivo ve 20l KEGu momentálně na prodejně? (paní: nevím. Moc toho není.) ..letmým pohledem zjišťuji, že něco určitě k prodeji je.. Můžete mi říct, co tedy skutečně je? (paní: ..se podívejte..) Já to chci vědět konkrétně, nemám čas! (zvyšuji hlas a paní nakonec make up přerušuje, načež mě vede kousek do prodejny a ukáže na sudy na zemi "tady!") Okamžitě vidím, že jsou tam tři 20l a říkám: Poličské nemáte? (paní: NE! Nemíváme..) Několikrát jsem ho tam bral.. No nic, říkám si a beru Kácovskou 11 a rychle mizím, co to dá. Kdybych měl v tu chvíli jinou možnost, nikdy bych si tam nekoupil ani zrnko kávy, natož bečku piva. Ptám se jen: kdo je v Boskovicích vlastně zákazník, o kterého by byl zájem?

Špatná zkušenost

19.08.2016 - 14.32 - Romana
I přes velké dilema po některých negativních recenzích jsem se rozhodla objednat si bečku piva v Boskovicích (na Boskovickou akci). Po informaci od slečny či paní, že bečku piva si mohu vyzvednout pouze v Letovicích jsem znovu dost váhala, protože cestovat z Boskovic do Letovic mi zejména z časových důvodů nevyhovoval, ale přistoupila jsem. Vzhledem k tomu, že jsem měla objednanou bečku i s pípou, kterou jsem si nakonec sehnala sama, jsem o den později volala do Letovic, že pípu ruším, ale bečku si vezmu. Tam o mé objedvce nikdo ani nevěděl - nevadí, problém vyřešen. Protože jsem vůbec v den vyzvednutí nestíhala, pořádala jsem maminku, ať mi v Letovicích bečku vyzvedne, a předem sjem si zavoala jestli můžeme přijet, zda-li připravena. Paní mi do telefonu řekla, že ANO! Maminka přijela a bečka ještě nebyla dovezena od dodavatele! \\\\\\\"Bude za hodinu a půl\\\\\\\". Tím, že ani jedna nejsme z Letovic, situaci to zkomplikovalo ještě víc. Nejen, že jsme zbytečně projeli benzín, ale i ten čas, který toho dne opravdu mnoho nebylo! Přeji všem lepší zkušenost!

Nepříjemná zkušenost. s obsluhou.

23.06.2015 - 06.59 - Kinc
Musím přiznat , že obchod je velice pěkně zařízen , výběr piva dobrý , bohužel o obsluze lze s úspěchem velice pochybovat . Měl jsem na sobotu 13.6.2015 objednánu bečku piva s výčepem . Ve čtvrtek jsem byl na prodejně osobně domluvit vyzvednutí , bečka již byla připravena , vše O.K. Pán s paní za pultem velice příjemní a milí. Bohužel v sobutu , po příjezdu na prodejnu za pultem stála paní , asi ve věku 60 let ( nebudu komentovat její vzhled.... ) Myslím , že v komentářích dále ji již jeden zákazník popisoval. Paní mi oznámila , že tam žásná bečka ani výčep na mé jméno není a hotovo . Posléze naznala , že ji den předem prodala a tak ať si koupím jiný sud ,výčep bohužel ale nemá . Nevím tedy , jak bych pivo točil . Po dotazu , jak mohla zboží mnou objednané prodat někomu jinému , mě opravdu zaskočila odpovědí :\ Prostě tady pro vás řádný sud není a prosím další \ - tím mi naznačila , ať odejdu z prodejny , že se se mnou nemá o čem bavit . Bohužel jsem se ani po urgenci nedočkal alespoň toho , že by volala majiteli a zkusila se řešit problém , který sama zavinila a omluvy jsem se nedočkal už vůbec. Toto chování od zaměstnance je zcela neprofesionální a lidsky sprosté - ( pozžívám velice slušná slova , abych snad nedal příčinu toto hodnocení nepublikovat ) . Zarazilo mě i proto , že s jinými zaměstnanci , se kterými jsem byl také ve čtrvtek v kontaktu byla domluva zcela perfektní a nečekal jsem po ujištění , že mám sud i výčep již na prodejně připraven nějaké problémy. Nechci soudit prodejnu podle jedné zaměstnankyně .Je to spíše pokus upozornit vedoucího , že někdo kazí jméno firmy svým strašným chováním . A nezbývá než dodat , že příště už si zde raději nic objednávat nebudu . Nechci tuto zkušenost zažít znovu . Přeji pěkný den .

pronájem výčepu

12.06.2015 - 07.28 - Pavel Adámek
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat kolik stojí pronájem výčepu na víkend a kolik je kauce. Děkuji.

SK

25.02.2015 - 15.39 - renata
Dobry den, poprosim o info ci je mozna doprava - zasielka na Slovensko. Mali by sme zaujem o drevenu bedynku s Pilsner Urquel. Dakujem.

příjemná obsluha

25.02.2015 - 13.55 - Renata Vodičková
Dobrý den,chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší paní prodavačce v Boskovicích za velice milou a příjemnou obsluhu. Děkuji Renata V.

slečna

17.02.2015 - 16.04 - Slečna
Dobrý den, ta krásná slečna co u Vás dělá má úžasný vlasy. Jsem se zamiloval :-)

pivotéka

05.01.2015 - 19.28 - Martin Horáček
Chtěl jsem se zeptat, zda jste pivotéka nebo bordel? Protože není normální, když si jdu koupit pivo nebo víno, se mi paní prodavačka pokaždé nabízí a špulí prsa!!

Příjemná obsluha

03.02.2015 - 19.22 - Jiri
Výborný výběr piva a hezká a příjemná paní prodavačka :)

personál

05.01.2015 - 19.43 - jirka
Jak jsem napsal v odpovědi níže. Chceme být výjimeční nejen sortimentem piva a vína, ale i lidmi, kteří se o naše zákazníky starají. Leč stále platí - nikdy se nezavděčíš lidem všem.

Pivotéka

05.01.2015 - 17.19 - Libor
Dobrý den, moc Vám fandím, mám pivo rád a díky Vám ochutnám i to co dříve ne, ale. Nemyslíte, že působí značně neprofesionálně až trapně, využívat omylu lidí, kteří se dostanou na facebookové stránky Svitávky, Boskovic, Letovic a Kunštátu a místo info z těchto měst, najdou nabídku piva? Vím, že kdo si tyto stránky založí dříve ten je má, ale třeba zneužívání znaků města ke komerčním účelům by mohlo mít i neblahé následky u případných právních sporů.... :(

facebook podruhé

05.01.2015 - 19.50 - jirka
Ještě mi nedá nedodat: podívejte se prosím na kunstat.cz, letovice.cz, svitavka.cz - ani jedny www nejsou města a patří soukromým firmám - jak jste napsal - kdo dřív ...

facebook

05.01.2015 - 18.59 - jirka
Nemyslím si, že bychom tyto stránky zneužívali. Prostě jména byla volná, my jsme v těchto obcích působili nebo působíme, tak jsme je použili. Navíc si myslím, že tato města reprezentujeme více než dobře - pivotéku s větším sortimentem piva v Česku nenajdete. Ani v Praze, ani v Brně. Navíc jsme tyto názvy použili dříve, než vznikly pivotéky. Vlastníme i mnoho dalších. A stále je jejich cílem přinášet informace z těchto měst. Ale nestíháme. Takže tam sem tam plácneme nějaké to PF ...

stížnost

18.12.2014 - 20.27 - Jarmila Dokoupilová
Minulý týden jsem šla do prodejny, bylo 18:45 a paní prodavačka na mě začala řvát, že má vytřenou podlahu a že mě tam nepustí, že bych jí to pošlapala. Myslela jsem si, že máte otevírací dobu do 19:00 a ne 18:45.Paní byla velmi nepříjemná, dříve, když tam byly jiné prodavačky, nebyl problém si něco koupi po 19.hodině

úklid

05.01.2015 - 19.46 - jirka
Situaci jsme probrali, a věřím tomu, že se nebude opakovat.

e-shop

11.12.2014 - 17.05 - Miroslav Svoboda
Dobrý den, včera jsem si na e-shopu objednal nějaké zboží a doposud jsem neobdržel z Vaší strany potvrzení mé objednávky. Dnes jsem se pokusil ověřit objednávku telefonicky, ale ani jedno telefonní číslo nefunguje ( jedno není na příjmu a druhé nikdo nebere ). Funguje Váš e-shop, popř. jak na tom má objednávka je či ji mám považovat za nedoručenou ? Děkuji Svoboda

stížnost

06.12.2014 - 20.31 - Nespokojený zákazník
Dobrý den, dneska jsem si chtěl jít koupit víno a už 18:55 bylo zavřeno.

Stížnost

09.12.2014 - 11.22 - Nespokojeny zakaznik
Jedná se o prodejnu Boskovice.

Upřesnění

08.12.2014 - 11.17 - Jirka
Prosím šlo o prodejnu Letovice nebo Boskovice?

objednávka

08.03.2014 - 18.27 - Luboš Koudelka
Dobrý den,chtěl bych si objednat SVIJANY 11MAZ 30l SUD na 13.3. a chtěl jsem se zeptat na narážecí hlavu. mám vlastní chlazení a mám 2 klasické nar. hlavy(bajonet a nastrčnou). Mají svijany klasiku nebo něco jiného? Dala by se vpřípadě atipu pujčit pouze naražecí hlava? děkuji za info. Koudelka

Private Weissbierbrauerei G. Schneider & Sohn GmbH

19.07.2013 - 22.14 - Karel
Nemohli byste do nabídky zařadit některé kousky z pivovaru Private Weissbierbrauerei G. Schneider & Sohn GmbH? (http://www.schneider-weisse.de/), slyšel jsem na ně poměrně dobré ohlasy a tak bych rád některé ochutnal. Děkuji

DOVOZ PIVA

03.08.2013 - 10.40 - Jirka Salena
je problém. Cena dopravy je vysoká. Pokud tedy pivo nikdo nedováží, neumíme je do nabídky zahrnout.

plnění soudků

07.06.2013 - 06.20 - Aleš
Dobrý den, je už možné na prodejně využít plnění 5-ti litrových soudků a PET lahví? Děkuji za info

SOUDKY PLNÍME

03.08.2013 - 10.36 - Jirka Salena
V tuto chvíli plníme soudky Svijany 11.

objednávka piva - dárek

11.03.2013 - 08.22 - Vladimíra Čechová
prosím o zprávu, chci objednat 2 litrový pivní džbán \svijany\ jako dárek během tohoto týdne - nejpozději do úterý příštího. Je možné zaslat poštou na dobírku????? děkuji moc za zprávu V. Čechová - 602601189

VYEXPEDOVÁNO

18.03.2013 - 18.04 - Jirka
Nebyl problém. Dodáno.

ESHOP

22.01.2013 - 01.31 - ladislav
Dobrý den, taky bych potřeboval nějaké zboží vyškrtnout z košíku, to nejde k objednávce dát nějaký křížek,aby se zboží vymazalo z objednávky?Myslím že by to bylo jednoduší pro všechny! Díky :-)

košík

06.01.2013 - 17.17 - marek
jak mám odstranit nechtěné zboží z košíku ?

CHYBA OPRAVENA

09.01.2013 - 09.23 - jirka
Nechtěné zboží byla sklenice budvaru. Tuto chybu jsme včera opravili. Klidně pošlete objednávku jak je, sklenici samozřejmě škrtneme.

ESHOP

22.12.2012 - 23.18 - Tyler13
Dobrý den, je možné zaslat zboží z eshopu poštou na moji adresu, nebo je vyzvednutí pouze v kamenném obchodě? Děkuji

Dodávky zboží

04.01.2013 - 11.00 - Jirka
Asi odpovídáme pozdě. Ale učíme se. Obojí je možné. Jak poštou tak osobně.

odpověď

JMÉNO

EMAIL

NADPIS
ZPRÁVA


  opiš čísla


PRAVIDLA:
Tato stránka slouží všem, kteří chtějí něco zjistit, podotknout či probrat k tématu. Veškeré další informace budou vymazány.
Dále si Vás dovolujeme upozornit, že jsou ukládány dostupné informace o vkladatelích - IP adresa, datum vkládání,prohlížeč atd.

debatuj na facebooku